Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Landen S/Z - Countries S/Z
ZWITSERLAND 1912-2000, (on)gebruikte/postfrisse prachtige Tentoonstellingscollectie Pro Juventute, zeer mooi opgezet, inclusief brieven en fdc's, mooi object om verder uit te bouwen, in 4 ordners