Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Wereld - World
WERELD T/M 1938, (on)gebruikte/postfrisse prachtige collectie met vnl. Zuid Amerika en Midden Oosten, vrijwel complete collecties met zeer veel topmateriaal aanwezig, overwegend alles in zeer nette kwaliteit, een interessante koop met een enorme cataloguswaarde, in 5 Yvert albums
WORLD UPTO 1938, (un)used/never hinged beautifull collection with mainly South America and the Middle East, complete collections with much topmaterial present in the collection, mostly in very good quality, an interesting buy with an enormous cataloguevalue, in 5 Yvert albums