Wereld collecties en voorraden van A tot Z World collections and stocks from A till Z - Wereld - World
WERELD KLUISVOORRAAD, zeer leuke voorraad van betere zegels en series waarbij o.a. goed Frankrijk, Scandinavië en Engelse Koloniën, vnl. alles postfris, zeer leuke partij met een hoge cataloguswaarde, opgezet op kaartjes, in insteekboek
WORLD safestock, very nice stock of better stamps and sets with good France, Scandinavia, English Colonies, everything mainly never hinged, very nice lot with a huge catalogue value, mounted on stockcards, in stockbook