Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Landen A/C - Countries A/C
LETLAND 1918-2003, (on)gebruikte/postfrisse zeer leuke handelsvoorraad met veel beter materiaal, ook diverse variëteiten waarbij de betere gekeurd, tevens een boek met modern Estland, Letland en Litouwen, in dik voorraadboek en insteekboek