Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Landen A/C - Countries A/C
BELGIE 1884-2002, ongebruikte/postfrisse collectie(enkele zegels/blokken gebruikt), incl. de blokken vanaf blok 1 compleet en carnets, cat.waarde vlgns. inzender €14000,=, in 5 Davo luxe albums