Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Landen A/C - Countries A/C
BELGIE 1893-1956, vnl. postfrisse collectie met iets doubletten, veel betere zegels en series zoals Mercier en Orval serie, ook de blokjes, cataloguswaarde vlgns. inzender Yvert €21.200,=, in stockboek