Kavel 1047

Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Landen A/C - Countries A/C
BELGISCH CONGO 1886-1992, (on)gebruikte/postfrisse schitterende tentoonstellingscollectie zeer uitgebreid opgezet met vele variëteiten zoals speciale tandingen, kopstaande opdrukken, dubbele opdrukken, handstempel opdrukken etc., ook velletjes uit postzegelboekjes en proefdrukken, tevens veel brieven w.o. goede censuurpost, in de collectie bevindt zich zeer veel zeldzaam materiaal, wat zelden wordt aangeboden, tevens een collectie Ruanda Urundi en enkel oudere Belgische Koloniën, een collectie welke zelden in deze hoedanigheid wordt aangeboden, in 5 luxe albums BELGIUM CONGO 1886-1992, (un)used/never hinged Exhibitioncollection, collected very extensively with many varieties like special perforations, inverted, double cancellations, handstamp cancels etc., also sheets from booklets and essais, further many letters with good censor post, in the collection is a lot of rare material what is seldom offered, also Ruanda Urundi and some older Belgium Colonies, a collection wich is seldom offered in this quality, in 5 albums
Start: € 2500
Opbrengst: € 3800