Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Duitsland - Germany
WURTTEMBERG, (on)gebruikte/postfrisse collectie in mooie kwaliteit w.o. Michel no. 6a, 8, 9a, 13 en 14a, gebruikte pracht ex. met fotocertificaten, ook diverse gesigneerde zegels en proeven, in stockboek