Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Frankrijk en gebieden - France and areas
FRANSE KOLONIEN, ongebruikt/postfris lot met enkel klassiek materiaal waarbij vele dure zegels en series in overwegend zeer frisse kwaliteit, met een gigantische cataloguswaarde, opgezet in insteekboek
FRENCH COLONIES, unused/never hinged lot with only classic material with many expensive stamps and sets, mainly in good quality, with a gigantic catalogue value, housed in stockbook