Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Frankrijk en gebieden - France and areas
MONACO 1885-2005, ongebruikte/postfrisse prachtige collectie incl. Orphelinserie 1919 met fotocertificaat, ook brugparen met nummers, port, pre-oblitere, blokken en velletjes, veelal postfris, cat.waarde vlgns bijgevoegde telling €27000,=, in 8 luxe Lindner albums