Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Landen G/R - Countries G/R -
LIBANON, (on)gebruikte/postfrisse prachtige zeer uitgebreide speciaalcollectie met veel zeldzaam materiaal welk zelden wordt aangeboden o.a. veel betere brieven/foutdrukken, ongetande series, blokken van vier, paren en strippen, brugparen, veldelen etc., deels opgezet met omschrijvingen, in klemband en 5 stockboeken