Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Landen G/R - Countries G/R -
PORTUGAL, prachtig lot met betere zegels en series. Klassieke deel gebruikt en ongebruikt, daarna veelal postfris. Geheel intact gelaten lot vanaf de eerste emissie. in de collectie o.a. aanwezig breedgerand nr.3(cat.Michel €1300,=), nr.4(cat.€2600,=) etc., verder 1000 Reis 1894(4x), 1000 Reis 1900(3x), beter Provisorio, ook divers Azoren klassiek, veel mooie kwaliteit zegels, opgezet op bladen, in map