Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Zuid Amerika - South America
ARGENTINIE, ongebruikte klassieke verzameling en iets modern postfris waarbij veel in blokken van vier, enorme cataloguswaarde, in stockboek