Nederland en Overzee Collecties, stocks, partijen en restanten - Overzee in albums, stockboeken en witte mappen
OVERZEE 1864-1991, ongebruikte/postfrisse prachtige (restant)collectie van een zeer uitgebreide gespecialiseerde collectie waarin veel betere zegels en series incl. luchtposten en porten, zeer leuk en interessant geheel met een hoge cataloguswaarde, in 2 Davo albums