Wereld collecties, lots, doubletten en handelsvoorraden van A t/m Z World collections, lots, duplicates and dealerstocks from A till Z - Wereld - World
VERENIGD EUROPA 1956-1995, postfrisse bijna complete collectie incl. vellen en blokken, tevens iets voor- en meelopers, in 5 luxe Leuchtturm albums