Nederland en Overzee Collecties, stocks, partijen en restanten - Nederland in albums en stockboeken
NEDERLAND 1900-1950, merendeels postfrisse oude betere zegels en series waaronder veel voor 1940 veelal in aantallen, verder o.a. luchtpost 1/3 en 12/13 postfris, roltanding met 1/18 ongebruikt en 33/56 postfris, diverse series met certificaten, ook iets Nederlands Indië met Dienst 1/7 postfris etc., zeer leuke partij met een gigantische cataloguswaarde, in showboek