Nederland en Overzee Collecties, stocks, partijen en restanten - Nederland in albums en stockboeken
NEDERLAND 1852-1939, (on)gebruikte/postfrisse goed gevulde collectie met o.a. 1/12, 121/131, 136/138, Veth serie met en zonder watermerk etc., ook iets port, in album