Kavel 646

Wereld lots in dozen, kistjes en koffers enz. World lots in boxes, bankerboxes etc.
HONGARIJE TANACSKOZTARSASAG 1919, (on)gebruikte/postfrisse plaatreconstructie van zgn. Tanacs emissie 1919, de eerste serie van Hongarije welke geplaat kon worden, waarschijnlijk de grootst bekende plaatrecontructie van deze emissie waarbij in vellen en veldelen, totaal 1255 complete series in horizontaal en vertikaal watermerk een veel doubletten en extra's, zeer bijzonder geheel!, totale cataloguswaarde €31.000,=(specificatie bij kavel), opgezet op bladen in grote kist en 6 insteekboeken en 1 multoband HUNGARY TANACSKOZTARSASAG 1919, (un)used/never hinged platereconstruction of the so called Tanacs issue 1919, the first set of Hungary what could be plated, most likely the largest known platereconstruction of this issue, with sheets and part of sheets, totaly 1255 complete sets in horizontal and vertical watermark and many duplicates and extras, very special lot, total catalogue value €31.000,=(specification at lot), put on sheets in large box and 6 stockbooks and 1 multibinder
Start: € 2000
Opbrengst: € 0