Nederland en overzee collecties, voorraden en restanten in albums, mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1864-1994, (on)gebruikte/postfrisse vanaf 1899 op nr.80 na geheel complete collectie vnl. ongebruikt, maar ook veel postfris waarbij veel voor 1940 postfris, met alle betere zegels en series zoals 49, 84/86, 90/101, 104/105, 121/131, Veth series, Konijnenburg, En Face etc., ook blokken incl. Legioen tevens iets port, luchtpost en dienst en brandkast 1/7. Leuke collectie met een hoge cataloguswaarde, in 3 Leuchtturm albums