Nederland losse kavels - internering en postbewijs
IN1/IN2, groen en bruin Nederlandse maagd met leeuw zonder waarde-aangifte, in complete postfrisse vellen van resp. 65 stuks en 72 stuks, volledig intact als zo van de post gekomen!!