Kavel 2502

Nederland Eerste emissie
Kavel 2502
ORIGINELE MOOIE TEKENING IN OOST-INDISCH INKT VAN DE EERSTE EMISSIE WILLEM III, kijkend naar rechts zonder Kroon of waardeaanduiding, gesigneerd en gedateerd door de ontwerper J.W. Kaiser Amsterdam '51, waarschijnlijk replica, uit de Burrus collectie, geveild 1959
Opbrengst: € 480