MENGFRANKERING, emissie Bontkraag 1899, met emissie Jubileum 1913, 75, 50ct grijs en violet, 78, 2½gld. grijsviolet(2x) samen met 100, 5gld. goudgeel op iets beschadigde pakketkaart, 1920, zeer zeldzame combinatie