Kavel 3306

Nederland en Overzee collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1852-2000, (on)gebruikte/postfrisse collectie in de hoofdnummers geheel compleet incl. iets extra 1e emissie en enkele brieven vanaf 1702 en 61b/c. Verder roltanding op de drie-gaats na compleet, Port compleet incl. 67/68ab, Dienst compleet zonder de 7½gld. Brandkast en Telegraafzegels(excl.25ct), in 3 Importa luxe albums
Start: € 2000
Opbrengst: € 2900