Nederland en Overzee collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1899-2002, ongebruikte/postfrisse collectie met veel betere postfrisse series, ook betere roltandingseries postfris, iets Luchtpost, Internering 1/2 met cert. Muis, automaatboekjes etc., ook enkele andere gebruikte zegels, in 7 Davo luxe albums