Nederland en Overzee collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums mappen en dozen - Nederland in mappen
NEDERLAND, postfrisse Juliana Regina 1,25gld. t/m 10gld., 10gld.(100x) en 5gld.(100x), in complete vellen, totaal nominaal 2000 gulden en iets andere zegels, in map