Nederland losse kavels - diverse emissies 1940-heden
520, 10ct olijfgroen Juliana En Face, afgekeurd ontwerp met kroontje op het hoofd van de koningin, gehele oplage vernietigd doch slechts 8 stuks bewaard gebleven (merendeels beschadigd), dit zegel is de mooiste uit het veldeel van 8 stuks, postfris, luxe ex., cert. Muis, uiterst zeldzaam!!