Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in albums en stockboeken
NEDERLAND 1852-1960, geheel ongebruikte/postfrisse collectie incl. de nrs. 1t/m11 compleet, 34/48 serie compleet, 77/80 en 130/131, ook goed Port, iets Roltanding en divers Dienst waarbij gebruikt, in Davo album