Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in albums en stockboeken
NEDERLAND 1913-2000, ongebruikte/postfrisse collectie, ook enkele andere zegels (on)gebruikt en En Face gebruikt, verder iets Luchtpost, veel Port en Dienst met Armenwetserie, in 5 Davo luxe albums