Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in albums en stockboeken
NEDERLAND 1869-1944, ongebruikte/postfrisse collectie redelijk gevuld waarbij veel series voor 1940 postfris, ook iets
Luchtpost, Roltanding en Port, hoge cataloguswaarde, in Davo luxe album