Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in albums en stockboeken
NEDERLAND 1964-2001, dubbele collectie zowel postfris als gebruikt. Verder collectie automaatboekjes en iets modern Nederlandse Antillen, in 3 Davo albums en stockboek