Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in mappen
NEDERLAND PORT, (on)gebruikt/postfris zeer leuk en interessant lot met veel postfris vnl. tussen nr.3 en 11 waarbij vel betere types en variëteiten, ook iets Luchtpost, zeer hoge cataloguswaarde, op kaartjes, in map