Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in mappen
NEDERLAND, (on)gebruikt/postfris leuk lot met o.a. 8 sets Legioenblokken, 21 sets Europa 1956, 136/138 op brief en Speciaal geschenkboekje uit 1942, op kaartjes, in map