Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland in mappen
NEDERLAND 1900-1953, (on)gebruikte/postfrisse deels dubbele deelverzameling en iets blokken van vier, ook Legioenblokken, velletjes zowel gebruikt als ongebruikt, op albumbladen en klein stockboekje, in map