Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland en overzee in albums/stockboeken/mappen
NEDERLAND EN OVERZEE 1876-1986, (on)gebruikte/postfrisse collectie en collectie fdc's vanaf 1952 met diverse betere zegels en series incl. Port, roltanding en iets Dienst, in 7 Davo albums