Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - overzee in albums/stockboeken/mappen
CURAÇAO/ANTILLEN/SURINAME 1873-1969 , ongebruikte/postfrisse prachtige collectie met veel beter materiaal zoals Jubileum 1923, ook Luchtpost en Porten, in zeer nette kwaliteit, hoge cataloguswaarde, op albumbladen, in map