Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland en overzee in cassettes, dozen etc.
NEDERLAND 1852-2009, (on)gebruikte/postfrisse collecties zowel gebruikt en postfris verzameld tot eind 2009 waarbij ook veel doubletten vooral van de laatste jaren incl. veel velletjes en blokjes tevens een collectie automaatboekjes compleet vanaf nr.1, ook iets Overzee en andere landen, de frankeerwaarde is zeer hoog en cataloguswaarde volgens opgave van inzender is €27.500,=, in 25 albums/insteekboeken en iets los, in 2 dozen