Nederland en Overzee: collecties, (handels)voorraden en restanten postzegels/fdc's etc., in albums, mappen en dozen - nederland en overzee in cassettes, dozen etc.
NEDERLAND VANAF 1852, (on)gebruikt/postfris oud uitzoeklotje waarin beter oud materiaal en iets engros, in zakjes en op kaartjes, in klein doosje