Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1852-2006, (on)gebruikte/postfrisse nette zeer goed gevulde collectie gedeeltelijk dubbel verzameld bij het klassieke deel ook enkele betere stempels, ook blokken incl. Legioen en iets Dienst, Luchtpost etc., in kabe album