Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums mappen en dozen - Overzee in albums/stockboeken en mappen
SURINAME 1873-1952, ongebruikte/postfrisse complete prachtige collectie met alle betere nummers, ook nr.32a en 58a/59a. Tevens Luchtpost en Porten compleet, in zeer nette kwaliteit, hoge cataloguswaarde, op albumbladen, in map