Nederland losse kavels - Diverse emissies 1919-2002
520, 10ct olijfgroen Juliana En Face, afgekeurd ontwerp met kroontje op het hoofd van de koningin, gehele oplage vernietigd doch slechts 8 stuks bewaard gebleven (merendeels beschadigd), dit zegel is een van de zegels die onbeschadigd is gebleven uit het veldeel van 8 stuks, postfris, pracht ex., uiterst zeldzaam!! cert. De Nederlandsche Keuringsdienst