P11CIV/P11BIV en P11CIII/P11BIV, 40ct rood gecombineerde tanding 11½:12 en 12½:12, in verschillende types in postfris blok van vier, tanding iets los overigens pracht ex. met linker zijvelrand, uiterst zeldzaam geheel!! (postfrisprijs 300,=+++)