Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND ROLTANDING, ongebruikte/postfrisse speciaalcollectie waarin zowel alle roltandingen los verzameld en alles in paren/blokken met in totaal drie stuks drie-gaats, mooie ex. ongebruikt met certificaat en een postfris paar waarin 1 ex. miniem getint, perfekt gecentreerd paar, prachtig geheel opgezet op blanco bladen, zelden in deze hoedanigheid aangeboden, in Victoria album