Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND POSTZEGELBOEKJES EN AUTOMAATBOEKJES, postfrisse uitgebreide gespecialiseerde collectie incl. versneden etc., verder ook 3 oude officiële jaarsets 1974(1x) en 1975(2x), enorme cataloguswaarde, opgezet in 3 banden