Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums mappen en dozen - Overzee in albums/stockboeken en mappen
CURAÇAO 1873-1948, prachtige geheel postfrisse collectie met vrijwel alle topzegels en series. Ook de Luchtposten en Porten. Zeer mooi geheel met een hoge catalogus waarde, opgezet op albumbladen, in map