Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums/mappen en dozen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND VANAF 1945, postfrisse complete series in vellen van 100 zegels incl. Zomer 1950, Kerken in Oorlogstijd etc., in prachtige kwaliteit, enorme cataloguswaarde, in vellenband