Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums/mappen en dozen - Nederland en Overzee in albums en mappen
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1928, (on)gebruikte/postfrisse deels iets gespecialiseerd Nederland op typen, tandingen en blokken. Diverse van de betere zegels zijn Nederland nr.48, 80, 101 etc., in KABE klemband 1927 uitgave