Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in albums/stockboeken en mappen
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1966, (on)gebruikte/postfrisse collectie met veel betere zegels en series incl. Nederland nr.101, 10gld oranje, ook veel Port, Roltanding en iets Dienst incl. mooi Overzee met betere ex. en opdrukken, in 2 Importa albums