Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND FRANKEERGELDIG, postfrisse grote partij met vnl. frankeergeldig materiaal totaal ca. fl.11.000,= volgens inzender waaronder ook iets P.T.T.-mapjes, tevens een collectie fdc's, totaal in 20 insteekboeken en albums, in 2 dozen