Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden en restanten in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND, (on)gebruikt/postfris leuk uitzoeklotje van alles wat waarbij iets brieven en stempels, ook foutdrukken zoals Port 48Aaf 3 ent ipv cent en Port 49Abf etc., in 2 stockboekjes, op kaartjes en los, in klein doosje