Kavel 225

Posthistorie brieven - Curacao
Kavel 225
Curacao, La Guaira Paquete San Tomas Curacao scheepspost 14, Dos Reaal rood van Waterlow and Sons London op complete zoals gebruikelijk iets getinte brief van San Tomas gedateerd 13-4-1870 en met aankomststempel Curacao 22-4-1870, uiterst zeldzaam
Opbrengst: € 7000